Modanın Türk markalarından Damat Tween 2012 kış koleksiyonu

3 Şubat 2012 Cuma

Damat Tween markası moda adına tartışmasız Ülkemizin değerlerinden birisi. Her geçen sene ürün portföyünü arttıran, müşterilerine yeni moda ve trend anlayışını başarılı tasarımlarıyla sunan bir firma Damat. Türkiye`de erkeklere özel üretim yapan elit markalardan birisi olmaya devam eden Damat`ın 2012 kış koleksiyonunda yün hırkalar, deri ceketler, skinny pantolonlar ve sportif montlar en dikkat çeken parçalar.
Erkek hazır giyim sektörünün liderlerinden Damat Tween, yeni koleksiyonunu "keşfetmek" adı altında moda tutkunlarına sundu. Yani bunu açacak olursak, moda insanların geçmiş yıllardan beri ilgilendiği ve yenilikleri keşfettiği bir gerçektir. Moda dünyasında ki yeni bir şeyler keşfetme hazzı, markaların tasarımlarınada yansıyor. Damat ülkemizde bunu en iyi gerçekleştiren firmalardan birisi. Damat Tween işte bu keşif hissinden yola koyularak estetik, yenilikçi, dinamik ve modern moda anlayışı ile 2012 kış koleksiyonunu oluşturdu. 
Özgür erkeklerin giyim anlayışlarını ve giyim zevklerini tatmin edecek kıyafetleri bu şık koleksiyonda bulabilirsiniz. Günümüzde bir çok erkek giyim tarzıyla özgür, asi ve kendine güvenen bir kişiliği ortaya koymak istiyor. Tween`in son çalışmalarındaki ürünlerde rastlayacağınız kaplamalar, diğer koleksiyonlarda göremeyeceğiniz kalitede özgün desenler ve yünlü kumaşlar dikkat çekiyor. Ayrıca yine son senelerin modası olan salaş pantolonlar, çanta olabilme özelliğine sahip iki taraflı işlevsel ceketler, vazgeçilmez oduncu gömlekleri ve birbirinden şık desenlerde trikolar koleksiyonu süslüyor.
Damat Tween`in siyah hırka modeli ve dar pantolon modeli.
Tween kahverengi erkek deri ceket modeli.
Damat siyah yün hırka ve dar pantolon.
Tween buğday rengi yün erkek hırka.
Damat Tween kemerli uzun erkek kaban.
Tween siyah erkek mont modeli.
Damat sportif mont ve skinny pantolon.Modanın Türk markalarından Damat Tween 2012 kış koleksiyonu

0 yorum: