Nike sportif bayan kapşonlu sweatshirt modelleri ve fiyatları

3 Şubat 2012 Cuma

İsterseniz soğuk kış aylarında bir mont içine ek olarak giyin, isterseniz bahar aylarında gerek sportif faaliyetlerde gerekse spor giyimlerinizi tamamlayan şık bir giysi olarak giyin. Son yılların en moda giysilerinden biriside kesinlikle kapşonlu sweatshirtler ve kazaklar. Bir kıyafette sportif bir görünüm varsa eğer, tabiki Nike gibi bir markaya göz atmak gerekir. Nike`n yeni sezon bayan koleksiyonunda birbirinden kaliteli kapüşonlu sweet modelleri yer almakta. Fiyatları ise; 59,97 dolar ile 120 dolar arasında değişmekte. Soğuklara karşı son derece dayanıklı olan bu ürünlerin bazıları yünlü, bazıları ise pamuksu kumaşlardan üretilmiştir.
Fiyatı 120 dolar olan ve en çok tutulan modellerden birisi olan AW77 DWR Full-zip modelinin kısaca özellikleri şöyle... Oldukça sert bir kumaştan üretildiği için, soğuk havaları geçiştirmek hiçte sorun değil. Yağmurlu havalarda su geçirmez ve suyu tutmaz özelliği ile kuru kalmayı sağlaması, teninizi rahatsız etmeyen ve vücudunuza iyi oturan sağlam pamuksu Fransız kumaştan üretilmesi, boğazlarınızı sıcak tutmak için çene yüksekliğinde fermuar ve içi tamamen astarlı olması en iyi özellikleri. 
Bir çoğundaki kanguru cepler, kaliteli iç dikişler, çift katmanlar ve fermuar özelliği sayesinde kilitli cepler en belirgin özellikler. Bu kış sezonunda koleksiyonlarına yenilerinide ekleyen Nike`n bayan kapşonlu sweet modellerine ve ne kadar olduklarına resimlerden göz atabilirsiniz. 
Nike açık mavi polar yünden boynu lastikli bayan kapşonlu sweet. 
Nike Aw77 Dominate siyah üstüne beyaz yazılı ve fermuarlı kapşonlu.
Nike düz gri belden lastikli bayan kapşonlu kazak.
Nike gri renk üzeri açık mavi fermuarlı streç kesim bayan kapşonlu.
Nike fermuarsız kanguru cepli bayan track and field kapşonlu sweet modeli.
Nike yeşil renk üzeri yazılı AW77 Track bayan kapşonlu sweet. 
Nike mor üzeri siyah ipli ve fermuarlı bayan sweatshirt. 
Nike düz siyah sportif kesimde bayan kapşonlu svetşört. 
Nike AW77 Stadium dar kesim fermuarlı siyah şapkalı sweet.
Nike AW77 DWR streç tipi kapşonlu sweet.
Nike AW77 acik gri, mor kollu bayan kazak tipi sweetshirt modeli.
Nike AW77 gri ve siyah renklerde yünlü kapüşonlu sweet.Nike sportif bayan kapşonlu sweatshirt modelleri ve fiyatları

0 yorum: